ART / Lithographs / Litographs 13157451
nr 1315 7451
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
2 pcs, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sweden. Slussen, diptych. Signed, numrerade 9/35, daterade 1989. Subject: 31x55 cm,
LITOGRAPHS, 2 st, Slussen, diptyk. Signerad, numrerade 9/35, daterade 1989. Motivet: 31x55 cm
800
SEK 1300
Monday Mars 23 2020
at 20:09:44
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Robot)
1.100 kr
1.200 kr
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
Svenolov Ehrén
Read more about Svenolov Ehrén